لاک پشت در گنجیابی و دفینه یابی, معنی و مفهوم جوغن نشانه لاک پشت

علامت لاک پشت در گنج یابی و دفینه یابی نشانه چیست؟

نماد لاکپشت در دفینه یابی یکی از نشانه هایی است که بسیار دیده شده و در این میان هر کدام دارای معانی و مفاهیم خاصی هستند. برای داشنتن این معانی مقاله امروز ما را بخوانید.

70 34,881

در این پست از وبسایت گنج یابی معنی و مفهوم علامت لاک پشت در گنج یابی و دفینه یابی,کارشناسی جوغن نشانه لاک پشت رو برای شما عزیزان قرار دادیم . وجود آثار و علائم و نشانه های حیوانات (لاک پشت) در گنج یابی و دفینه یابی نشانه چیست ؟ کارشناسی کامل علامت و نشانه لاک پشت + جوغن تصاویر و عکس

توضیح علامت لاک پشت در گنج یابی

کنده کاری لاک پشت در گنج یابی با اندازه های مختلف بر روی سنگ فقط و فقط بخاطر پنهان کردن دفینه میباشد در هرجایی که شما لاک پشتی را مشاهده می کنید،باید متوجه شوید که در آن مکان حالا دور یا نزدیک یه نشان لاک پشت دفینه ای پنهان شده است،بعد از پیدا کردن لاک پشت باید شرایط جوی منطقه و شکل ظاهری لاک پشت را بررسی کنید،باید بدانید که بار امکان دارد دور باشد و امکان دارد نزدیک باشد،حال شما چطور متوجه این موضوع میشوید،سر گردن دم لاک و درگاهی موارد خاص امکان اینکه بوسیله دست و پا شما را به مسیر یا علامت دیگر هدایت کند وجود دارد،اگر سر لاک پشت داخل لاکش باشد نشان از خطر میدهد و شما باید با احتیاط آن منطقه را بررسی کنید،

لاک پشت در گنج یابی

لاک پشت در گنج یابی به ابعاد

بزرگ نشان از یک تپه غار یا یک راه پنهان شده که گاهی تونل هم میباشد را دارد،در گاهی موارد اگر لاک پشت سرش داخل لاکش بود امکان اینکه بار داخل لاکش باشد نیز وجود دارد،در همه موارد سمبل لاک پشت این سمبل به همراه علائم ونشانه های بسیار زیاد دیگر میباشد،یعنی شما هیچگاه بوسیله لاک پشت به تنهائی به مکان مورد نظر نخواهی رسید،چندی از باصطلاح کارشناسان در نظریه های خود گفته اند که جائی که لاک پشت باشد باید حتما یک چشمه هم وجود داشته باشد،آخه آقای محترم کارشناس چشم بسته غیب گفتی در نود درصد علائم مخصوص پنهان کردن دفینه چشمه نقش مهمی داره پس شما تعبیر خاصی دراین مورد نداری،میخوام یه چیزای جالبی رو درمورد این اشخاص و کتابهایی که دست مردم دادن بگم انشااله بعداز این پست حتما درخدمتتون هستم خلاصه شما درگاهی موارد خواهی دید که یک لاک پشت نیم تنه بزرگ از زمین سر بیرون کشیده یا از زیر یک کوه یا صخره یا ساروج این به معنای این است که درآن مکان تونل یا راهی مخفی وجود دارد که شما با توجه به آن لاک پشت و علائم موجود باید اون راه مخفی را پیدا کنی،لاک پشت در هرجائی که بود و شما عزیزان با چشم رؤیت کردید بدونید که یه بار خیلی بزرگ در اون مکان هست و نباید براحتی از اون مکان دست بکشید،بنده حقیر بدون هیچ چشمداشتی و جیره و مواجبی دربست در اختیار شما هستم وهر راهنمائی که بتونم به شما خواهم کرد،توضیحات بیشتری در این مورد وجود داره که انشااله هرکدوم از شما خوبان کاری دراین مورد داشتید میتونید به خودم مراجعه کنید تا
انجام وظیفه کنم.

لاک پشت در گنج یابی

در مورد سمبل حیوانات میخوام یه چیزی رو بهتون بگم که هر حیوانی که شکل کنده کاری و مجسمه بزرگشو جایی بعنوان سمبل دفینه کندن،اینو بدونید که شکل هر حیوان رو بنا به شرایطی که شما از اون حیوان میدونید مثلا جای زندگی وحشی بودن اهلی بودن و تمامی خصلتهای اون حیوان در پنهان کردن و پیدا کردن اون دفینه نقش مهمی داره و باید و باید «اینو دو بار گفتم چون مهمه» به اون توجه داشته باشید.

نشانه ️لاک پشت در دفینه یابی و گنج یابی – لاک پشت نماد آب ؛ ماه ؛ زمین ؛ مادر ؛ آغاز آفرینش؛ باروری و بی مرگی و نگه دارنده آسمان است. در ایران باستان نقش لاکپشت را در نقاشی های روی سفالینه و نقش پیکره های کوچک آویز بکار می برده اند.
علامت لاک پشت نشان خزانه است.اگر از شکل لاک پشت به عنوان علامت گنج استفاده شده باشد در اینگونه موارد در زیر سر یا زیر لاکپشت یا در جهت نگاه آن بطور حتم یک تونل , دالان یا غاری نهان یا دهانه کوچک یا هر مسیری که طولانی باشد وجود دارد.در آوردن بارش بسیار مشکل است و هزینه سنگینی در بر دارد.قطعا از ساروج استفاده شده است
اما ترسیم لاکپشت نسبت به دیگر نشانه ها کمی سخت بود. لاکپشتها عمدتا مورد استفاده فاتحان اسپانیایی بودند که به عنوان کاروان بزرگ خود با آنها سفر می کردند. علامت لاکپشت اغلب از یک سری سنگ و صخره ساخته شده است و گاهی اوقات چنین در مقیاس بزرگی طراحی می شدند که تمامیت خود را از بالای تپه در نزدیکی نشان می داد.

نکات مهم لاک پشت در گنج یابی

علامت لاک پشت نشانه خزانه بوده و در آوردن بار آن بسیار مشکل می باشد و هزینه سنگین و طاقت فرسایی در برخواهد داشت.مطمئن باشید که از ساروج و سنگ استفاده شده است و شما باید تجهیزات ایمنی همراه داشته باشید.
در لاکپشت بیشتر دم و سر آن به عنوان شاخص در تعیین جهت و وضعیت آن مورد استفاده واقع می شود. اما اغلب مسیر سر لاکپشت بعنوان جهت خوانده می شد ؛ اما مقیاس جهت یک بخش بزرگی در خواندن مسیر نیز بود.اگر پا به بدن نزدیک باشد کاوشگر باید آهسته قدم هایش را بردارد و آن را معنی کند. اگر جفت پای حیوان در یک سمت بود به عنوان سمت چپ یا راست باید در نظر گفته شود ( بسته به نوع رمزگشایی متفاوت است). شاخص های دیگر این است که اگر دم از سر بزرگ باشد باید کاوشگر به سمت دم ادامه دهد.اگر سر بزرگ باشد باید در جهت دید لاکپشت قدم برداشته شودو سر کشیده و دراز شده به خطر و تله اشاره می کند.

گاهی اوقات نیز برخی از علامتها در پشت لاکپشت طراحی شده و قرار می گرفتند که بیشتر “موقعیت” و “جهت مسیر” را نشان می دادند. به عنوان مثال وجود یک دایره در لاک لاکپشت به معنی وجود یک چاه یا یک سنگ گرد مانند در مسیر دید حیوان می باشد.علامت ضربدر به معنی وجود دفینه در لاک یا دقیقا در زیر خود سنگ می باشد یا حتی می تواند اشکال الماس مانندی کشیده شود که به معنی تعداد قدم هایی است که باید برداشته شود. برای نمونه ۵ الماس به معنی ۵ قدم از نماد لاکپشت برای رسیدن به دفینه استفاده می شود.

توصیه می کنم مقاله علائم و نشانه‌های گنج بزرگ رو حتما مطلعه بفرمایید. آرزوی بنده موفقیت شما عزیزان درتمامی مراحل زندگی،امیدوارم خوب و خوش و خرم باشید.

مطالب بسیار کاملتری در این زمینه در کتاب چشم طلایی تشریح داده شده است.

لاک پشت در گنجیابی و دفینه یابی, معنی و مفهوم جوغن نشانه لاک پشت 1

 

لاک پشت در گنج یابی

لاک پشت در گنج یابی به چه معناست

لاك پشت در گنج يابي

نشانه لاکپشت در گنج یابی

نشان لاک پشت در گنج یابی

علامت لاک پشت در گنج یابی

نماد لاک پشت در گنج یابی

شکل لاک پشت در گنج یابی

مفهوم لاک پشت در گنج یابی

لاک پشت گنج یابی

لاک پشت در دفینه یابی

لاک پشت در گنج یابی

لاك پشت در دفينه يابي

لاک پشت در گنج یابی نشانه چیست

تندیس لاک پشت در دفینه یابی

نشان لاک پشت در دفینه یابی

نماد لاکپشت در دفینه یابی

نشانه لاک پشت در دفینه یابی

علامت لاک پشت در دفینه یابی

سنگ لاک پشت در دفینه یابی

 

ویدیوی 5 گنج واقعی یافته شده

 

جوغن لاک پشت

جوغن لاک پشتی

جوغن روی لاک پشت

لاک پشت جوغن دار

جوغن در لاک پشت

نشانه جوغن لاک پشت

جوغن پشت لاک پشت

علامت جوغن روی لاک پشت

جوغن لاک پشت نشانه چیست

70 نظرات
 1. h می گوید

  سلام من 1نماد لاکپشت دارم میاید کار کنید

  1. admin می گوید

   از طریق آیدی تلگرامی superfelezyab1 با ما در ارتباط باشید.

 2. مجيد می گوید

  لاك پشت بزرگ از سنگ كه از كوه بالا ميرود سر بالا هست سر لاك پشت

  1. admin می گوید

   نکاتی را از همین مطلب می‌توانید دریابید. برای ارائه دیدگاهی کاملتر باید تصویری از نشانه ارسال فرمایید.

 3. ساسان می گوید

  سلام وعرض ادب خدمت کارشناس محترم.برای تماس درمورد مکانی که علایم لاک پشت داره با کدوم شماره تلفن درارتباط باشیم

  1. admin می گوید

   با سلام. لطفا از طریق آی دی تلگرامی:
   کارشناس جهت تفسیر عکس و علائم dariosh1396@
   با ما در ارتباط باشید.
   با تشکر

 4. ali می گوید

  سلام
  یک لاکپشت با ابعاد بزرگ داریم که پای یک کوه هستش و سرش از بین رفته و از جهت بدنش میشه فهمید که لاکپشت به کوه نگاه میکنه و از طرفی یک تخته سنگ با قطر ۲ متر در قسمت پایینی کوه وجود داره که اون تخته سنگ اصلآ از جنس و شبیه اون کوه نیست زمانی که ضربه روی تخته سنگ میزنیم کاملآ مشخصه که زیرش خالیه….
  لاکپشت دستو پا نداره….یعنی بهتره بگم که به مرور زمان از بین رفته

  1. admin می گوید

   لطفا با این آی دی در تماس باشید:
   @dariosh1396

  2. مهدی می گوید

   سلام داداش میشه عکس هاتو به این شماره برام بفرستی تا جای بتونم حتما کمکتون می کنم

  3. میثم می گوید

   سلام مکان لاکپشت شما. تو مازندرانی یا جای دیگ؟؟

 5. ali می گوید

  لطفآ راهنمایی بفرمایید
  باتشکر.

  1. Reza می گوید

   سلام من دارم ولی چیزی بلد نیستم تلگرامم ندارم لطفا راهنمایم کن

 6. علی هاشمی می گوید

  سلام وعرض ادب شرمنده من جایی روبلدم که نمادلاکپشت باعکس ضربدروفلش به طرف انسان هست لاکپشت به طرف جلو یابالا نگاه میکند این نماچیست؟

  1. admin می گوید

   لطفا با این آی دی در تماس باشید:
   @dariosh1396

 7. مهدی می گوید

  سلام وعرض ادب
  استاد من یکسری عکس براتون ارسال کردم،
  لطف میکنید در مورد اون عکسها منو راهنمایی کنید.

  1. admin می گوید

   چشم.در سریعترین زمان ممکن پاسخگویتان خواهیم بود.

 8. سعید می گوید

  سلام خسته نباشین ببخشین من کلی به شما تلگرام پیام دادم ازتون برای یه نشانه کمک خواستم ولی چرا جواب نمیدین

  1. admin می گوید

   بابت تاخیر در جوابدهی پوزش میخواهم. بعلت ازدیاد پیامها فرصت رسیدگی کم هست و سعی میکنم سر وقت و یکی یکی به تعداد زیادی از پیام ها پاسخ بدم. انشا… پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت خواهید نمود.
   با تشکر از صبر و تحملتان.

   1. حسن می گوید

    سلام من یه سنگ لاکپشت دارم و همچنین یه نمتد شتر کخ در سنگ غرق شده .
    چه جوری می تونم باهاتون کار کنم

 9. محسن می گوید

  سلام نشان لاکپشت دارم بااین عکس ایا امکان راهنمایی وجود دارد

 10. هادب می گوید

  سلام احتیاج ب راهنما دارم

 11. مهرداد می گوید

  سلام ادمین عزیز در آیدی شما dariosh1396@ چند عکس و پیام ارسال کردم انشااله سریع بررسی کنید و جواب بدین ممنون میشم . انشالاه که خیره .

 12. Abtin می گوید

  درود چه جور میشه با شما ارتباط برقرار کرد

  1. ۰۹۳۶۰۱۱۲۴۳۴ می گوید

   لطفا راهنمایی کنید

 13. Masood می گوید

  با ارز سلام من نماد لاکپشتی دیدم که رویه صخره تراشیده شده و خیلی برگ است و دهانه لاک پشت باز است نظر شما چیه

  1. admin می گوید

   با سلام. از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

 14. hamid می گوید

  سلام ببخشید یه کتاب معرفی بفرمایید که کلیاتی از جزء جزء تفسیر وتوضیح در مورد چگونگی نقش حیوانت در گنج یابی باشه ممنونم

 15. Alihamidi می گوید

  سلام
  لطفا جواب بدین به کمکتون خیلی احتیاج داریم
  ممنون.
  حتما

 16. Salar می گوید

  من یه کار کردم یه سنگ از زمین در آوردن که انگار خود لاک پشت هست دقیقا هم ملک شخصی خودم هست یه تپه مانندی هست الباقیشو اگه پایه بودی در خدمتم یه مقدار هم آت و اشغال پیدا شده

 17. مسعود می گوید

  با سلام من جا دارم ی لاک پشت. شیر، عقاب و چندتا جوقن‌. شراکتی کار می‌کنید یا کلا جا رو بخرید؟؟؟

 18. Sajad می گوید

  عرض سلام و خسته نباشید.ما یک لاکپشت داریم که رو لاکش دوتا جوغن داره و در زیرش سه تخم داره و درسمت چپ سرش یک چشم داره که در فاصله ده متری دید چشمش یک سنگ جوغن بزرگ وجود دارد.لطفا مارو هم کمک کنین

 19. Abolfəzl می گوید

  اادمین من مطلق به کمکت نیاز دارم.لطفا بگو چجوری تماس بگیرم

 20. محمد می گوید

  سلام ببخسید میتونم با شما خصوصی صحبت بکنم مهمه مرسی

 21. حامی می گوید

  سلام و روز بخیر لطفا آیدی واتساپ رو ارسال کنید.
  ممنون

 22. Arash می گوید

  سلام.من چجوری میتونم چنتا عکس براتون ارسال کنم؟؟؟

 23. شهریار می گوید

  داداش واتساپ دارم برای هماهنگی آیدی یا شماره بدید ممنون میشم.. یا حداقل پیج اینستاگرام بدید

 24. Nazi می گوید

  سلام من جایی علامت دوتا لاکپشت دیدم که یکیش به سمت بالای کوه بود یکی به سمت پایین این یعنی چی؟

 25. احسان می گوید

  سلام چطور میتونم با شما در ارتبات باشم

 26. حامد می گوید

  سلام خسته نباشید، یه سوال مهم دارم، چطوری ازتون بپرسم.

 27. سعید می گوید

  آحتیاج ب رااهنمای دارم لطفا

 28. h می گوید

  لاکپشت داریم
  تونل هم پیدا کردیم
  توی تونل چاه وجود داره شش متر
  تا جلوی در ساروجی رفتیم
  روش باز کردن میخام

 29. سعید می گوید

  سلام من ی نماد لاک پشت دارم براتون تلگرام پیام دادم لطف میکنین پاسخ بدین

 30. سعید می گوید

  من یک نشان لاک پشت دارم میشه راهنماییم کنی

 31. Said می گوید

  سلام استاد من نماد لاکپشت رو دارم که یک طرف تراش داره و طرف دیگه سنگ دست نخورده چطور میتونم از راهنمایب شما استفاده کنم

 32. hamid می گوید

  سلام استاد اگه میشه کمکمون کنید عکس لاک پشت باکلیه عکسهای اون منطقه رودارم خواهش میکنم کمک کنید

 33. Farzad می گوید

  سلام دوست عزیز من یه لاکپشت بسیار بزرگ و زیبا که یک چشمش باز رو سراغ دارم همرا با جوغن اگه میشه شماره تماس بده تا عکس رو براتون ارسال کنم

 34. Farzad می گوید

  در ضمن عکس رخ انسان و اسب که در دیواره صخره هست رو سراغ دارم اگه خواستی میتونیم با هم همکاری کنیم عکس ها رو میتونم براتون ارسال کنم همراه یک جوغن رو تخت سنگ بزرگ کنار چشمه

 35. محمد می گوید

  سلام بر شما استاد بزرگ. میگم یه عکس دارم از نماد لاکپشت میتونم براتون بفرستم یه راهنمایی بکنی. باتشکر

 36. Sina می گوید

  سلام خسته نباشید. سنگ لاک پشت کوچک نشانه چی هست اندازه لاک پشت خیلی کوچیک هست

 37. نوراتوکلی می گوید

  درود، وارد یک گربه رو شدیم که 4متر گل نرم بود ونیم متربعدش یه چاه هست که بلندی چاه حدودا6متر وپایین بازیه راه سینه خیزهست که درکنارراه سینه خیز یک سنگ لاکپشت که حدودا 5کیلوهست سرش بیرون هست وروبه یکمتر کنارسینه خیزی علامت چیست استاد ،تله،پلم،جنس سربار،لطفا جوابش بفرستین

  1. admin می گوید

   با کارشناس مربوطه در ارتباط باشید. آی دی ایشون براتون ایمیل شد

 38. ابودر می گوید

  سلام استاد یک لاک پشت خیلی بزرگ که دستو پا و دم نداردفقط بدن و سر دارد که طرف سمت چپ لاک پشت چندتا جوغن دیده میشود مفهومش چیه

  1. admin می گوید

   برای ارسال تصاویر مربوطه از طریق تلگرام یا فرم تماس با ما اقدام فرمایید. با تشکر

 39. پناهی می گوید

  سلام من یک نماد لاکپشت و چند نمونه دیگه در نزدیکی سنگ از جمله چشمه و تک درخت دارم خلاصه موردم بسیار عالی هستش ،لطفا ،شماره تماس یا تلگرامتون رو بذارید تا براتون ارسال کنم
  اگرهم مایل به همکاری هستین من در خدمتم و خوشحال میشم استاد .

 40. rohala می گوید

  یه نشان لاکپشت پیدا کردم که در پشت لاپشت به فاصله ای ۲۰متری یه سنگ تعادل دیده میشه مفهومش چیه

 41. آرش می گوید

  سلام من یک لاکشت سمت کرمانشاه دارم هم عکس هم فیلم

 42. حسین می گوید

  سلام، اگز امکان داره واتس اپ، شماره بدید پیام بدم چند تا عکس براتون ارسال کنم نظر بدید

  1. admin می گوید

   آی دی تلگرام کارشناس براتون ایمیل شد.

 43. میرزا می گوید

  سلام یک سخره بزرگی به حالت دست چین است چندین عددلاک پشت سرشون داخل سنگ بدنش حالت برجستگی مشخس است وانواع پرندگان وجانوران دیگرمشاهده است اگرمردمردانه میتونی دقیق بگویید تاعکس بفرستم وماه هم اگرمردانگی داشته باشیم شماراناامیدنخواهیم کرد

 44. مصطفی می گوید

  با سلام لاکپشت دارم چطور میتونم عکسشو براتون بفرستم من تلگرام ندارم

 45. کاوه می گوید

  سلام من یه سنگ لاکپشت تو زمین پیدا کردم جنس سنگ احتمالا نوعی ساروجه و روی لاک کلی تصویر های چند بعدی جالب داره کمک می کنید استاد ممنون میشم اگه سریع جواب بدین

 46. ميثم می گوید

  سلام وقت بخير اگه لاك لاك پشتو پيداكنيم دستو پا نداشته باش نشانه چيست مفهوم چيشت؟؟؟

  1. admin می گوید

   بعضی نمادها هستند که شاید در هیچ کتابی یافت نشن و کسی قبلا توضیحی در موردشون نداده باشه . چون چگونگی رمزگذاری و نمادگذاری ، برای یک دفینه ، بستگی به ذهنیت و زیرکی شخص دفینه گذار داره و ممکنه هر نمادی که بنظرش بهتر بوده باشه رو بکار برده باشه

 47. امیر می گوید

  بسیار کامل و واضح نوشتید. تشکر

 48. سیامک می گوید

  سلام یه سنگ لاکپشت دارم که یه تخته سنگ با ضخامت تقریبا دو وجب درست شده به ارتفاع یک متر و تقریبا یکو نیم متر طول میدونم کجای لاکپشت بار هست ولی میترسم که تله باشه

 49. مهران می گوید

  سلام میخاستم بدونم سه لاکپشت پشت سر هم نشانه و مفهومش چیه؟

 50. محمد آزاد می گوید

  سلام یه علامت لاکپشت دارم کسی میتونه کمکم کنه

  1. admin می گوید

   تصاویر مربوطه و اطلاعات لازم رو از طریق آی دی تلگرامی که براتون ایمیل شده برای کارشناس بفرستید تا راهنماییتون کنن.

 51. فرود می گوید

  درود با عرض خسته نباشید خدمت دوست عزیز خواهشمندم با بنده در تماس باشید. یه نشانه بسیار عالی دارم.

  1. admin می گوید

   آی دی تلگرام کارشناس براتون ایمیل شد. باهاشون در ارتباط باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی و نحوه کشف محل های دارای گنج و دفینه و نحوه بازرسی و حفاری صحیح گنجهای مخفی


 

آموزش نحوه کاوش و حفاری گنجهای پنهان ایرانیان

 

معرفی گنجهای پیدا نشده ایران

 

رمزگشایی گنج‌های پنهان ایران

دریافت کتاب آموزش گنجیابی به زبان فارسیدانلود